Tule liikmeks!

Kuidas saada liikmeks?

AEGEE-Tallinnaga liitumine on lihtne - täida ära liikmeankeet ja võtame sinuga ise ühendust!

Meiega saab liituda igal ajal, olenemata kas parasjagu on semestri algus, keskpaik või lõpp. Siiski soovitame meie Facebooki lehel hoida silma peal avalikel üritustel, et meiega enne liitumist paremini tuttavaks saada.

Pärast liikmeankeedi täitmist tuleb tasuda aastane liikmemaks 15€ või poole aasta liikmemaks 10€. Kui tulete sõbraga kahekesi, siis on aastane liikmemaks kokku kahepeale 25€. Liikmemaks tagab, et meil oleks oma liikmetele võimalik korraldada harivaid ja lõbusaid üritusi, pakkuda välisürituste võimalusi ja hoida oma organisatsiooni rahaliselt iseseisvana.

Avatud ja aktiivne noor, ootame sind!

Miks liituda AEGEE-Tallinnaga?

AEGEE-s on sul võimalik sisustada oma tegevusi nii kohalike kui ka rahvusvaheliste üritusega, nt suveülikoolid, kultuuriõhtud, töötoad jne, arendada meeskonnatööd, saada juhtimise ja organiseerimise kogemust jpm. Arendada meeskonnatööd, saada juhtimise ja organiseerimise kogemust. Ei oma tähtsust, millised on olnud sinu varasemad kogemused organisatsioonides, kõik oleneb sinust endast. Kas tahad lihtsalt võtta osa üritustest ja aktiivsetest tegevustest või kaasa lüüa rahvusvahelistes projektides ja osaleda koolitustel. AEGEE-s on palju lahedaid inimesi, leiad siit kindlasti palju häid tuttavaid, mõttekaaslaseid ja sõpru, miks mitte ka tulevasi koostööpartnereid nii Eestist kui mujalt Euroopast.

Mida me liikmetelt ootame?

Rõõmsameelsust, aktiivsust, üritustest osa võtmist. Kogemustepagas ei ole tähtis, seda täiendame koos ja alati võib välja käia oma ideid ning viime need ellu.

Kes saavad liituda?

Tudengid ja noored vanuses 18-35. Oodatud on kõikide kõrg-, kutse- ja ülikoolide õpilased ükskõik milliselt erialalt, samuti gümnasistid ja vilistlased, kui nad mahuvad vanusepiiridesse. Ootame liituma ka välistudengeid.

http://aegee-tallinn.ee/wp-content/uploads/2014/11/Matis-2014-3-200x200.jpg
http://aegee-tallinn.ee/wp-content/uploads/2014/11/DSCN2668-200x200.jpg
http://aegee-tallinn.ee/wp-content/uploads/2014/11/IMG_9182-200x200.jpg
http://aegee-tallinn.ee/wp-content/uploads/2014/11/20150727__SAM3549_lo-200x200.jpg