Partnerid

Kas olete huvitatud partnerlusest? Võtke meiega ühendust! Meil oleks hea meel luua teiega partnerlus, kui näeme, et see on kasulik nii teie ettevõttele või asutusele kui ka meie liikmete arengule!

Haridus on tulevase Euroopa kodanike põlvkonna jaoks põhiväärtus. Hariduspartnerluste arendamise kaudu soovime siduda Euroopa tudengid kõrgkoolide ja platvormidega. Hariduspartnerlus tagab võit-võit koostöö, kus AEGEE liikmed seotakse Euroopa parimate haridusplatvormide ja asutustega ning meie partnerid saavad võimaluse kohtuda andekate, oskuslike ja õpihimuliste noortega.

AEGEE elu jooksul kombineerivad õpilased formaalset ja mitteformaalset haridust, arendades oma juhtimisoskusi, võimeid ja pädevusi. Uute projektide loomisega ja arendamisega rakendavad meie andekad liikmed oma värskeid ideid, olles Euroopa loov jõud. Olles suurim interdistsiplinaarne üliõpilasühendus, saame tagada, et meie võrgustik vastab kõigile tänapäeva tööturu vajadustele.

Interdistsiplinaarse organisatsioonina, mis koosneb väga paljudest erinevatest kultuuritaustadest ja õppesuundadest pärit tudengitest, tagame AEGEE-s oma partnerite teadusuuringute vajadustele parima keskkonna ja abi tootearendusel. Liituge meie võrguga ja saate värsket tagasisidet noortelt juhtidelt üle kogu Euroopa.

Olles esindatud 40 riigis, enam kui 150 ülikoolilinnas, ühendades endas 13 000 liiget ja jõudes igal aastal 400 000 õpilaseni, suudab AEGEE rahuldada kõigi erinevate partnerite laiaulatuslikke reklaamivajadusi. Meie reklaamipartnerlus hõlmab mitmesuguseid reklaamivahendeid: alates veebisaitidest ja sotsiaalmeediast kuni reaalajas reklaamimiseni meie konverentsidel ning õppe- ja karjäärimessidel.

Mittetulundusühinguna ja valitsusvälise organisatsioonina otsib AEGEE pidevalt toetajaid. Toetades meie tööd, abistavad partnerid meid oma liikmete potentsiaali pidevas paljastamises ja algatuste väljatöötamisel, samuti meie projektide elluviimisel, mille eesmärk on ühiskonnale reaalne mõju avaldada.