Liikmed

AEGEE-Tallinn ühendab erinevate Tallinna kõrg- ning ülikoolide tudengeid ja vilistlasi, ent meil on liikmeid ka väljaspoolt Tallinna. Hetkel kuulub meie sekka ligi 40 liiget järgnevatest õppeasutustest: Tallinna Tehnikaülikool (Taltech), Tallinna Ülikool (TLÜ), Tartu Ülikool (TÜ), Balti Filmi ja Meediakool (BFM), Estonian Business School (EBS), Tallinna Tehnika Kõrgkool (TTK),  Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor jne.

..ja erialadelt: Rakendusarhitektuur, Psühholoogia, Sotsioloogia, Ajalugu, Filosoofia, Rekreatsioonikorraldus, Riigiteadused, Keskkonnakorraldus, Õigusteadused, Majandus, Juhtimine ja Turundus, Telekommunikatsioon, Matemaatika, Tööstus- ja Tsiviilehitus, Geoökoloogia, Andragoogika, Kultuuriteooria, Suhtekorraldus, Geenitehnoloogia, Arhitetuur- ja keskkonnatehnika, Info- ja Dokumendihaldus, Käsitöötehnoloogia ja disain, International Business Administration, Romanistika jmt..

 

AEGEE-Tallinna liikmeid ühendab peamiselt põhiidee ja hobid, näiteks reisimine, uute riikide ja kultuuride avastamine, inimestega kohtumine, tahtmine olla seotud millegi huvitavaga ja motivatsioon midagi muuta.