Kuidas osaleda?

Astu AEGEE-Tallinna liikmeks:

  1. Astu AEGEE-Tallinna liikmemaks. Selleks täida liikmeankeet.
  2. Tasu aastane liikmemaks 15€ või poole aasta liikmemaks 10€. Tee endale konto MyAEGEE-sse ja kindlasti otsi antennade juurest üles AEGEE-Tallinn ning klikka “Request to join”. Selle konto abil saad kandideerida suveülikooli.
  3.  Tehtud! Võtame sinuga peagi ühendust koos juhistega Suveülikooli kandideerimiseks.

Kandideeri suveülikooli:

  1. Vali omale sobiv suveülikooli programm suveülikooli ametlikult koduleheküljelt või MyAEGEEst.
  2. Täida MyAEGEE lehel motivatsioonikiri ja vasta antud küsimustele. Kandidaadid valitakse välja just motivatsioonikirja ja küsimustele antud vastuste põhjal, seega anna endast parim. Põhjenda oma valikut, kiida, tee nalja, jutusta mõni lugu või ole muud moodi originaalne.
  3. Soovitame tõrgete vältimiseks kandideerimist viimasele minutile mitte jätta.

Tulemused:

  1. Tulemus saadetakse sulle meilile.
  2. Kui sa ei osutunud valituks. Pole hullu, üks võimalus on veel jäänud – “open call.” Pärast esimest tähtaega hakkavad suveülikoolide kodulehel ilmuma sihtkohad, kus on veel vabu kohti. Lisakandideerimise aegadel pole kindlaid kuupäevi, seega hoia silma peal. Siin kehtib üldjuhul reegel – kes ees see mees – ning tulemuse saab teada juba mõne päeva jooksul.
  3. Alati saab oma kandidatsiooni tühistada, isegi siis, kui oled osutunud valituks. Seega kui suveplaanid võivad muutuda, pigem kandideeri ning seejärel tühista.

* AEGEE-Tallinna liikmetest on reeglina saanud suur enamus soovitud suveülikoolidesse, kuna Eestist on võrreldes teiste riikidega (nagu näiteks Hispaania või Itaalia) alati võrdlemisi vähe kandidaate.

annika su

Kõik Suveülikoolid leiad suveülikoolide ametlikult koduleheküljelt: 
AEGEE.SU