Auliikmed

kairi

Kairi Püss

Kairi Püss on panustanud suuresti AEGEE-Tallinna tegevusse, olles AEGEE-Tallinna peasekretär 2005-2006 ning AEGEE-Tallinna president2006-2008. Ta on olnud tubli AEGEE’lane nii kohalikul, kui Euroopa tasandil, kus ta valiti ajavahemikuks 2009 kevad (Agora Magusa) kuni 2010 kevad (Agora Leiden) Skandinaavia ja Baltikumi Netcommie’ks, ehk regionaalseks vastutusisikuks.  Kairi on teinud koolitusi AEGEE-Tallinna kohalikel liikmete koolitustel (LTC’del), paljudel Networkmeetingul, mille korraldajana on ta olnud kahel korral, AEGEE-Tallinna juhatuste üleandmise perioodidel ning mitmetel muudel puhkudel.

Ajavahemikul 2009 kuni 2010 on Kairi olnud ka Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse liige, kus oma ametiaja jooksul on ta suuresti arendanud avalike suhete valdkonda ENL’is. Tänu Kairi osalusele mitmetes rahvusvahelistes üritustes nagu AGORA’d, EBM’id, Suveülikoolid jm, on ta suutnud AEGEE-Tallinnat nähtavamaks muuta ning ta on alati tuntud kui väga hingestatud aegeeline, kes on alati valmis aitama ja oma kogemust jagama, mistõttu võib teda pidada AEGEE-Tallinna vaimseks emaks.

“Let the spirit inspire you!” – Kairi Püss

.

kristjan

Kristjan Puusild

Kristjan Puusild. Kui Kairit võib pidada AEGEE-Tallinna vaimseks emaks, siis Kristjanit võib pidada AEGEE-Tallinna vaimseks isaks. Kristjan on alatesaastast 2001 sisestanud AEGEE-Tallinna liikmetesse AEGEE-Spiritit, olles AEGEE-Tallinna president 2003-2005 ning AEGEE-Tallinna juhatuses 2005/2006. Ta on neljal korral läbiviinud rahvusvahelist aastavahetusüritust White Spirit, mille abil on sajad aegeelased leidnud selle maagilise vaimsuse, mis puudub tavainimeste igapäevaelust. Kristjan on olnud AEGEE-Tallinna liige aastast 2001, mistõttu on ta ka kõige pikemat aega omanud aegeetallinnlase staatust. Ta on oma pikaajalise AEGEE karjääri jooksul osalenud pea kümnel AEGEE-Euroopa üldkoosolekul (AGORA’l), mis on märkimisväärne saavutus omaette.

.

Siiri

Siiri Kiri

Siiri Kiri on AEGEE-Tallinna liige aastast 2003 ning ta on eelkõige tuntud ürituste ja paljude teiste ettevõtmiste edasiviiva mootorina, kellele tema meeskonna liikmed võisid alati toetuda. 2006 – 2007 oli Siiri AEGEE-Tallinna finantssekretär, seega hoidis ta pilksat silma peal kõikidel raha asjadel. Ta on esindanud AEGEE-Tallinnat mitmetel rahvusvahelistel üritustel ning on ka olnud aktiivne ürituste organiseerija. Oma kaas auliikmete sarnaselt on ta läbi oma AEGEE karjääri inspireerinud paljusid Tallinna tudengeid olemaks tublid ja tegusad.

 

 

 

 

Jüri Kirpu

Jüri Kirpu

Jüri Kirpu

 

 

 

 

 

 

 

kes

Griselda Rosenberg

Griselda Rosenberg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga